KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14098543
nr 1409 8543
Leif Korsman
(f. 45), Sverige
Signerad, daterad 2004. Akvarell. Bladets mått: 56x36 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Leif Korsman, svensk bildkonstnär född 45.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:21:06
28/7 12:15:26